Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell kötetből meghajtót...

Kario kérdése:

Hogy kell kötetből meghajtót csinálni?

Figyelt kérdés
Egy merevlemezre 2patriciót csináltam. Az egyik amint a windows van ( C meghajtó ), és egy másik amin 200gb szabad hely van, de csak 1 mappa ( kötet ). Ebből hogy kell meghajtót csinálni?

2014. jún. 3. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Particionáld, formázd NTFS-re és elvileg D meghajtó lesz belőle.
2014. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
így útolag hogy lehet átformázni NTFS-re? mert win7 telepítéskor se engedte össze vonni a meghajtókat, csak szétszedni. ( win7 indítás előtt bootoltam ). Így utólag át lehet tenni NTFS-re? Ha igen, hogy?
2014. jún. 3. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt telepítéskor lett volna legegyszerűbb. Azt törölni kellett volna és akkor automatikusan hozzáadódik a C-hez. Valahogy Windows alatt is megoldható, de én Linuxot használok, így nem tudom ezt a részét. Viszont van egy GParted nevű progi, amit kiírsz cd-re, utána arról bebootolsz és kedvedre particionálhatsz, formázhatsz stb.


Letöltés: [link]

2014. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!