Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 miert akadozik?

Sims 3 miert akadozik?

Figyelt kérdés
Megvan az eredeti sims3. De letoltottem hozza egy csomo kiegeszitot de nagyon akadozik. Lehet, hogy azert mert tele van a laptop? Kb mennyi hely kell h rendesen fusson? Koszi :)

2014. jún. 3. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:

10 Giga heyl sosem árt a rendszerpartíción, de nem értem, hogy minek vesz meg valaki valamit, ha aztán szarrá crackeli.

1.)Mert laptop nem való játékra, és túl gyenge a túl sok kiegészítőhöz: RAM kevés neki.

2.)Mert a crackelt mindig lassúbb. Aki mást mond, indokolja.

2014. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2014. jún. 3. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 cracknek semmi köze az egész akadáshoz. Crack az szimplán egy felülírt exe fájl. Magyarán kikerüli jelenesetben a cd ellenőrzést, de hogy érthetőbb legyen, ki hagyják az említett crack fájlból azt a bizonyos lépést ami bármilyen ellenőrzést követel indítás során. Így cd/steam/egyéb ellenőrzési lépés stb. nélkül is futtatásra kényszerül mivel a művelet nem szerepel a futtatási sorrendben. Milyen laptopod van? Elég ha a típusát le írod. Valószínű hogy a RAM lesz kevés, de ha le írod a géped típusát megmondom. Még valami. Futtasd a sima Sims 3-at minden kiegészítő nélkül. Valószínű hogy jobban fog futni, de mindezek előtt vedd le a graffikát teljesen és ha akkor is akad akkor az alábbiak amiket felsoroltam.
2014. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert szarul van megírva, állítólag a négy megint futni fog minden krumplin, túl sokan rinyáltak a pofátlanságuk miatt. Ezzel sajnos túl sok mindent nem tudsz kezdeni, szarul kezelik az asseteket, gondolom betöltenek egy halom felesleges dolgot, és minél több a kiegészítő, annál több a betölthető felesleges dolog. A merevlemezen túl sok hely nem kell a játékoknak, általában nagyjából semennyi, mert szinte mindent a memóriában tárol, amikor abból kifut, akkor használna a hdd t a ram helyett(ami viszont összemérhetetlenül lassabban dolgozik), vagy kitöröl valamit a memóriából, hogy az új infót pakolja a helyére(ez is lassú dolog, tipikusan akkor jön elő, amikor elforgatod a kamerát(ha csak akkor lassul be, függetlenül attól, hogy padlót, vagy egy várost látsz a képernyőn, akkor egyértelműen ram gondról van szó, ha a játék folyamatosan szaggat, akkor inkább tippelnék a cpu ra(folyamatosan, tehát ha mindegy, hogy a képernyőn mi van)).
2014. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi:) nemtudom :D azt tudom h 2 eves es jobb fajta. De mit tudok csinalni? Toroljek parat le? V mit?
2014. jún. 4. 14:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Az szokott lenni h megy a jatek aztan bealad /megall a kep/
2014. jún. 4. 14:08
 7/8 A kérdező kommentje:
*beakad
2014. jún. 4. 14:09
 8/8 anonim válasza:
utána miután beakadt egy idő után újra elindul?? mert nekem is volt ilyen hibám, hogy játszottam majd leállt 1 percre majd folytatta tovább. A probléma az egyik kiegészítőben van (nem emlékszem melyikben) de célszerű újra telepíteni az elejéről az egészet nekem az segített mert kiderült h azt a kiegészítőt "hiányosan" telepítette és az volt a baja. nem tudom hogy a tied is ilyen -e :) remélem segítettem
2014. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!