Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy illetve milyen programmal...

Hogy illetve milyen programmal tudok a képemre ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
többször is láttam már ilyeneket és érdekelne,hogy ezt milyen progikkal lehet. tehát ezeket a neoncsík szerűeket [link] , [link]

2014. jún. 4. 16:33
 1/9 tabaki ***** válasza:
Félretéve azt, hogy ez valószínűleg egyszerűen egy hosszú expozícióval készült fotó, bármelyik közepes képszerkesztővel ráügyeskedheted. Gimpre, Photoshopra le is tölthetsz ilyen jellegű ecseteket.
2014. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tabaki ***** válasza:

Például ilyesfélékkel próbálkozhatsz:

[link]

[link]

[link]

Nem keresgéltem túl sokat, Photoshop-ecsetből is nyilván van egy csomó hasonló, és azokat is használhatod Gimpben. Ingyenesben amúgy is az a legjobb, szerintem a későbbiekre nézvést érdemes azt használnod:

[link]

2014. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
leszedtem a programot,de nem vágom...... mármint,h hogy lehet ilyet
2014. jún. 4. 18:19
 4/9 A kérdező kommentje:
nem engedi megnyitni ezeket az ecseteket letöltés után
2014. jún. 4. 18:28
 5/9 tabaki ***** válasza:

Bocs, hogy eltűntem, sőt most sincs időm... Az ecsetek telepítéséről pl. itt írnak:

[link]

Este majd megint előveszem a problémát, most mennem kell.

2014. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek, a helyszínen lévő fényforrások fényei a képeken, persze megpróbálhatsz hasonlót csinálni szoftveresen, de nem lesz ugyanolyan, jó eséllyel (pláne a felkészültségedet látva) látszani fog, hogy szoftveres módosításról van szó. Itt látszik, hogy az utólagos képmódosítás és a Photoshop (ami egy szoftver, nem a képmanipulációs eljárások gyűjtőneve ahogyan itt sokan használják) nem mindenható és nem egy varázspálca, amitől jó kép lesz a rosszból gombnyomásra, hanem sajnos bizony érteni kell hozzá és sokáig tanulni, mire használni tudod érdemben. :)
2014. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utólag egyszerűen akár egy lens flare-t is rálehet pakolni,elég könnyen.

Google: Lens flare png

találsz jó néhány háttér nélkülit, azt pedig csak egy másik rétegre, ami a fő réteg(azaz a kép)felett van

2014. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tabaki ***** válasza:

Amiket ajánlottam, nem az igazi... Az ecsetek alkotói egy kissé túlművészkedték a dolgot. Valószínűleg jobban jársz, ha kérsz egy újabb réteget, és egyszerűen vonalakat firkálsz rá életlen ecsettel. Az ecset megadásánál az ecsetdinamikát is állítsd be úgy, hogy megnöveled a súlyt (ezzel nő az ecset tehetetlensége, tehát nem követi a kezed minden kis rezdülését, simább lesz a vonal), illetve a Velocity Tapering módra állsz (a kezed lendülete alapján vékonyodik/vastagodik). Az elhalványulást is megváltoztathatod. A párhuzamosan futó vonalakat úgy oldhatod meg, hogy kérsz egy rétegmásolatot, és az új réteget egy kissé odább mozgatod, az átlátszóságát is lejjebb viheted. Sebtében ezt a próbát csináltam (hm, némi baklövés is benne maradt, látszik az elcsúsztatott réteg széle), te természetesen sokkal profibbra is képes leszel:

[link]

2014. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem a többi képeit is a fotósnak. Szerintem több másodperces expozícióval csinálta, majd a végén egy külső vakut villantott. Némelyiken a gépet mozgathatta közben (ott ahol azonos a csíkok görbéje) máshol pedig belenyúl valami lámpával.
2014. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!