Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet az összes MS...

Hogyan lehet az összes MS segédprogramot eltávolítani?

Figyelt kérdés
Eddig még nem is foglalkoztam vele, de ilyen medi player meg IE szarokra semmi szükség nincs, viszont ezeket nem lehet a programok eltávolítása vagy módosítása részből eltávolítani, nincs is ott a nevük. Valami módja csak van, de a google nem volt a barátom. :-(
2014. jún. 4. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Más programok használják őket. Ha eltávolítod, utána nem fog rendesen működni a rendszer. Hagyd a fenébe.
2014. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Aha! Eddig sosem értettem a "Véletlenül letöröltem valamit a gépről, és most..." kezdetű kérdéseket. Hagyd a fenébe, ha már így kapod a rendszert, nincs értelme ezen a módon karcsúsítgatnod. Egyrészt, valóban nem látod át, hogy hol teszel keresztbe magadnak, másrészt minden újratelepítéskor vissza fogod kapni...

Ezek az alkalmazások amúgy sem foglalnak túl nagy helyet, a lelkük azokban a dll-ekben van, amelyeket a rendszer különben is használ, vagyis csak egy vékony kezelőréteget távolíthatnál el, ami nem jelent értelmes nyereséget.

2014. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!