Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen alkalmazást készítsek?

Milyen alkalmazást készítsek?

Figyelt kérdés
hiánypótló (alkalmazás) ötleteket írjatok (ha tudtok)! bármilyen platform játszik

2014. jún. 4. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ötletelő alkalmazásból hiány van. Meg lehessen adni, milyen témára ötleteljen, és dobjon ki ötleteket. A kiválasztott ötleteket meg el lehessen küldeni mailben, meg be tudja szúrni Evernote-ba.


Mindezt Android 2.3 platformra, hogy én is tudjam használni, mert nincs más ötletem.

2014. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
MAX2OBJ konvertert. Az efféle kérdésekre mindig ezt dobom be, kíváncsi vagyok, mikor csinálja meg valaki, aki annyira tud programozni, hogy csak az én ötletemre várt. Eddig a füle botját se mozgatta rá senki. Na, majd talán te.
2014. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy olyan alkalmazás, ami elkezd bluetoothon keresztül kommunikálni a gépemmel, és a telóba írt jegyzeteket átküldi a gépbe egy fájlra, ahonnét két kliens nézi és figyelmeztet az általam beállított időintervallumonként, hogy mit írtam fel, mit kéne megcsinálnom, az egyik kliens ubuntu 14.0-ra, a másik win7 64 bitre.
2014. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálhatnál Symbian 40-re egy olyan alkalmazást, amivel gépen keresztül bluetooth kapcsolattal tudok netezni.
2014. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!