Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Console:Kicked Tib (nevem)...

Console:Kicked Tib (nevem) for bannned ip Ezzel az üzenettel hajigál ki a játékból a szerver! Mi a gond? Már nagyon rég óta játszottam gond nélkül. (többi lent)

Figyelt kérdés
A szerver "tulajdonosa"(előfizetője)dob ki vagy más gond lehet?A játék még a régi medal of honor

2014. jún. 4. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt írja, hogy az IP-t bannolták. Két dolog lehet: vagy te csináltál valami disznóságot a korábbiakban, vagy dinamikus IP-d van, és pont sikerült egy olyat kapnod, amivel valakit korábban bannoltak...
2014. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a disznóság az lehetett,hogy mindig carrá vertem őket(nem vagyok nagyképű,csak mérges:-)) és gondolom azt hiszik,hogy csaltam vagy ilyesmi.....A dinamikus ip meg mit jelent?(változik?)
2014. jún. 4. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!