Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell csinálnom hogy újra...

Mit kell csinálnom hogy újra elérjem a windows 7-et?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy eddig a gépemen fenn volt az xp, és a win 7, de most az xp helyére felraktam a windows 8.1-et. Eddig látta a két operációs rendszert az indításkor, de amióta fenn van a win 8.1, azóta nem enged választani, hanem automatikusan a win 8.1-be lép be.

2014. jún. 5. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vágtad fellül a win7-et akkor csodálom, hogy a 8-as telepítője nem találta meg.

ezzel megpróbálkozhatsz:

[link]

2014. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, és nem látja a program se a windows 7-et, pedig a rendszer fájlok megvannak azon a partíción, ahova telepítve lett.
2014. jún. 5. 13:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Csináltam egy indító menüt a win 7-hez, és mivel megvoltam a rendszerfájlok így gond nélkül indul. Bár azért van tipp, hogy ne induljon újra a gép amikor a win 7-es rendszert választom ki?
2014. jún. 5. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt most nem teljesen értem... ha arra gondolsz, hogy felvettél egy új menüpontot a win8 bootmenüjébe, akkor igen, én is így gondoltam.

Újraindul? Hát indításkor választod ki, nem?

2014. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utána nekem is eszembe jutott, hogy így gondoltad, csak eltartott egy darabig amíg leesett, mert nem tudok angolul, és nem sok mindent tudtam kezdeni a linkkel. Az újraindulás meg olyan, hogy ha elindul a gép, bejön a választási lehetőség a kép op rendszer között, és ha a win 7-et választom, akkor még egyszer újraindul.
2014. jún. 5. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy sikerült... viszont ezt a dupla újraindítást így nem tudom mi okozza. Ilyennel még nem találkoztam. :\ De biztos van erre is megoldás pedig.
2014. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!