Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel lehető leggyorsabban tudom állítani hogy melyik audió kimenetet használjam éppen?

Figyelt kérdés
Mint legtöbben ha pl beszélget valakivel fülhalhatót használ ha meg zenét hallgat valószínű hogy hangfalat. Na nekem mind 2 be van dugva fejhallgató a front panel-en és a hátsó analog linen van a hangfal csatlakoztatva. Nincs valami olyan program amivel egy gombnyomásra tudom állítani hogy a front panel jack-ot használja vagy a hátsót?

2014. jún. 5. 17:35
 1/6 Tengor ***** válasza:
Nézd meg az audió drivert!
2014. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát csak a realtec HD audio manager van. De valami olyanra gondoltam ami pl lent van értesítéseknél vagy minialkalmazásban kilehet rakni aztalra és ott tudom állítgatni mert ebben amúgy sem sikerült hogy sok nyomásra :d
2014. jún. 5. 20:16
 3/6 A kérdező kommentje:
mert nem ismer fel kettő külön kimenetet csak azt irja van speaker az látja hogy van elől meg hátul is bedugva. de az elsőt használja kihúzom akkmár a hátsót de nem tudom választani sehol
2014. jún. 5. 20:20
 4/6 Tengor ***** válasza:
Akkor 1 kártyával nem fog menni.
2014. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

úgy sincs rá esély ha tudom hogy képes 7.1 es rendszerre szval van rajta 6 jack bemenet hától (ebből 1 mikrofon) meg amit külön lehet állítani a driverben meg van a digital output ami az a 2 fura kimenet amihez nem nagyon értek ha jól tudom az egyik valamilyen mélynyomóhoz jó a 7.1 be.

Mert akk az nagy kár :(

2014. jún. 5. 20:34
 6/6 Tengor ***** válasza:
Ha a driver nem képes külön kezelni a kimeneteket, akkor nem fog menni.
2014. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!