Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 64 bites, és 32...

Windows7 64 bites, és 32 bites verziója is fent van a gépemen. Hogyan tudnék megszabadulni az egyiktől anélkül, hogy újra kelljen telepítenem mindent?

Figyelt kérdés
Az okát nem tudom, így alakult. Elég jól dagad a memóriám a vinyón tőlük, ezért hoztam meg ezt a nehéz döntést. :D

2014. jún. 6. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A takarítás módja függ egyrészt attól, hogy melyiket akarod eltávolítani, másrészt attól is, hogy milyen módon lettek telepítve.
2014. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
64 bitestől szabadulnék meg. Telepítés pedig pendriverról történt. Hogy melyik volt előbb telepítve arra nem emlékszem. Laptopon vannak, amin nincs optikai meghajtó.
2014. jún. 6. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennél kicsit bővebb infóra gondoltam. Mi a partíciós tábla felépítése, melyikben mi van, hol található a bootloader, együtt van-e a kettő, vagy külön partícióban stb.
2014. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy partición van mind a kettő. A többihez nem értek :D
2014. jún. 9. 23:50
 5/5 TakerNet3G válasza:
A bekapcsolásnál kérdezi, hogy melyiket töltse be? Ha nem kérdezi, akkor csak belépsz a 32esbe, és egy merevlemez karbantartót lefuttatsz, ahol kijelölöd, hogy régebbi rendszerfájlokat is töröljön, ha kérdezi, akkor célszerű újrarakni
2014. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!