Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dell laptopom van, amin win8...

Dell laptopom van, amin win8 van. Ha alvó ill. hibernált állapotba rakja magát nem tudom csak úgy bekapcsolni, ha kilövöm és ujra be. Tudnátok nekem segíteni, legalább abban, h hogyan tudom"felébreszteni"?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Be kell állítani az energiagazdálkodásnál hogy ha lecsukod a képernyőt akkor kikapcsoljon vagy csak aludjon. Vagy direkte hibernálásra szoktad küldeni?
2014. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elméletileg kikapcsoltam,mégis alszik egy idő után. És nem tudom felébreszteni. Csak úgy, ha kikapcsolom és újra be, de ezt nem gondolnám, hogy egészséges.
2014. jún. 7. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyám toshibája is ezt csinálta. Végül apám ráöntött egy kanál mézet véletlenül, majd elromlott, és most azt sem tudjuk hogy hol van. :D
2014. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!