Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért történik ez a gépemmel?!

Miért történik ez a gépemmel?!

Figyelt kérdés

Nagyjából úgy fél éve csinál olyat, hogy van amikor valami baja van és be akad a gép, a numpadra se reagál, a hang szintén beakad, és csak újra indítással tudom orvosolni a problémát.

Na ez még nem is akkora baj, mert hát most egy újraindítás ide vagy oda nem fog földhöz verni.. De mostanában csinál olyat, hogy bármit amit letöltök hibásan tölti le.. Szóval tök jó érzés 30-40 gigás játékokat kitörölni mert valami gondja van.. Eddig azt hittem hogy csak az adott telepítővel van baja, de nem! Az összesnél ezt csinálja..


(Deadpool, Wolfenstein: The New Order, Sims 3 Complete Pack, FIFA 14)

Egyszerűen már a tököm tele van vele, keret meg nincs új gépre..


Specs:

Windows 7 Ultimate 64bit

Intel Core 2 Duo E7400 2.80Ghz

nVidia GeForce GT430 2GB

6GB DDR2 RAM (2x2x2)


Légyszíves.. Aki tud az segítsen.. Nagyon az idegeimre megy már ez a dolog..



2014. jún. 8. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
újratelepítés
2014. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Háromszor újra telepítettem, vinyó csere is volt..
2014. jún. 8. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet valamelyik RAM modul hibás. Itt egy teesztelő program: [link]
2014. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a választ :D Elkezdtem kicserélgetni a ramokat, és az egyik ramom nagyon szét volt valamiért.. Kivettem, azóta működik tökéletesen a masina!


Most akartam leírni, hátha valakinek ez a problémája, de látom valaki megelőzött :D

2014. jún. 18. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!