Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom kitörölni a gta4-et...

Norbi658441 kérdése:

Nem tudom kitörölni a gta4-et mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Szoval még régebben gta4-eztem és abbahagytam,nem töröltem ki és kb 4hónap után ujra kedvet kaptam,de nem indult el a játék és gondoltam,hogy újratelepitem a game-t,szoval kitöröltem és utánna jött a baki,hogy veakartam instalálni de nem engedte,először nemértettem,hogy miért,de aztán keresgéltem a gépbe és megtaláltam ez a 2mappát amit az istenért sem tudok kitörölni,és ezvégett nem tudom ujrarakni.Kérlek segitsetek ebben,a game cd-s nem töltöttem le.

Mellékelt videó,hogy lássátok mi a probléma: https://www.youtube.com/watch?v=eG6-UlE7uHA&feature=youtu.be



2014. jún. 8. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Uninstall Tool nevű program szerintem el tudja távolítani. Ha azzal törölsz valamit, utána el lehet távolítani vele minden rendszerleíró fájlt,stb amit a játék valaha létrehozott. Én is valami ilyesmi hiba miatt szoktam rá erre a progira.
2014. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez is ugyan azt a problémát dobja ki,nem tudtam eltávolitani vele :S.Valami más megoldást nem tudtok?
2014. jún. 12. 14:47
 3/3 A kérdező kommentje:
OIBT uninstaller segitett rajta,de azert köszi :D
2014. jún. 12. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!