Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csíkozódik néhány...

Miért csíkozódik néhány textúra? (GTA 4)

Figyelt kérdés

Egy olyan problémával kapcsolatban kérném a segítségeteket, hogy a GTA 4 rosszul jeleníti meg a textúrákat, mivel azok csíkosak. A gép egy Lenovo T500-as laptop, benne Intel Core2Duo P8600 (2x2.4 Ghz) processzor, 4GB RAM, és egy ATI Mobility Radeon HD3650-es GPU, 256 MB dedikált VRAM társaságában. A jelenségről és a beállításokról készítettem egy screnshotot, ami itt nézhető meg: [link]


Magasabb felbontáson és beállításokon is jelentkezik a gond. A gépet több módszerrel is teszteltem, és hibátlan. (Igen, tudom, hogy nem játékra való laptop, de nem az enyém, hozzám csak addig került, míg megpróbálom megoldani a problémát. A tulaja meg hajthatatlan, mert szerinte egy üzleti laptop felér egy "gamer" géppel.)



2014. jún. 9. 12:10
 1/7 A kérdező kommentje:

Néhány fontosabb dolog kimaradt:

-A játék eredeti, nem steames változat.

-Az 1.0.7.0-s patch már fent van.

-A Catalyst az elérhető legújabb, 13.9-es.

2014. jún. 9. 12:13
 2/7 anonim ***** válasza:
én inkább kis recéket látok ami a képelbontásból adódik ..800x780 az azért még közel nincs az éles képhez.. vegyél egy erősebb proci+vga párost húzd fel legalább 1280x1024 a játék képfelbontását és majd nem lesz reccés..
2014. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

További félreértést elkerülendő: [link]


Ez már natív felbontás, és amit csak lehet, bekapcsoltam. A recés szélek nem jelentenek gondot, azon csak az élsimítás segítene, ahhoz meg azért ez bőven kevés. Egyébként ha az enyém lenne, még azt mondanám, hogy oké, kell egy eGPU, de mint írtam, nálam a gép csak a megoldás megleléséig van, vagy míg bele nem un a tulaj.

2014. jún. 9. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Karikázd be a képen, hogy hol a hiba, mert képtelenség meglátni.
2014. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tessék:

[link]

2014. jún. 12. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hittem, azok villanyvezetékek... :D


Próbáld meg azt, hogy megkeresed a gépedet a Lenovo honlapján, és ami ott van hozzá driver, azt rakod fel. Nem baj, ha régebbi, a játék se mai csirke már.

2014. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kicsit sok vezeték lenne. :D

Eredetileg azzal telepítettem, de ott is ugyan ez volt.

2014. jún. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!