Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Pages dokumentumo...

Hogyan lehet Pages dokumentumot PDF-dokumentummá átalakítani?

Figyelt kérdés

Apple gépem van, és ha átküldök egy dokumentumot valakinek, akinek Windows gépe van, akkor nem tudja megnyitni. Ezért lenne jó ha valaki le tudná nekem írni, hogy hogyan tudom PDF- dokumentummá átalakítani az Appla Pages programjában készített fájlt.

Köszönöm előre is!



2014. jún. 9. 20:10
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Virtuális pdf printer ? : [link]


Konkrétan erre gondoltam : [link]



Sok sikert.

Üdv.

2014. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel a chrome-ot, ahhoz van ingyenes MS word, excell, és powerpoint. Oszt csókolom tudsz máris docx-et kreálni neki. De a google officeszal vagy bármilyen más office-szal is lehet különféle MS office formátumba menteni.

Nekem a google a favorit.

2014. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam és nem engedi megnyitni a gépem, nem tudom, miért. De azért köszönöm szépen :).

Jöhetnek még válaszok!!! :)

2014. jún. 9. 20:58
 4/5 A kérdező kommentje:
2., tudom hogy van ez az opció is, de azt is tudom hogy meg lehet oldani chrome nélkül is, csak azt nem tudom, hogy. Találtam egy pár angol oldalt, de azt nem értettem rendesen, mert nem tudok annyira angolul. Azért is lenne jó, ha meg tudnám oldani, mert nekem könyebb pagesben szöveget szerkeszteni, mint wordben. De azért köszi.
2014. jún. 9. 21:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megoldottam! A pages súgójában van export menüpont.
2014. jún. 9. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!