Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Starter vagy Home...

Windows 7 Starter vagy Home Basickot vinné ez a gép?

Figyelt kérdés

Intel Celeron 2.8 GHZ

40 GB HDD

32 MB Nvidia Geforce 2 MX 400

512 mb DDR 1

A Youtoben néztem videókat a windows 7 starter-ről hogy 512 DDr 1 rammal egész gyorsan megy játéktéren is .



#Intel #Windows 7 #Celeleron
2014. jún. 10. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:

40 gigas diszk nem eleg hozza, kiveve ha semmi mast nem akarsz feltenni, csak a windowst. 1G memoria szukseges, nem tudom milyen videokat lattal, de ha szeretned, fel ora alatt hamisitok neked egyet amin egy commodore64-en fut a win7 ultimate.


A geped specifikacioja a winxp-hez is kb. a minimalis kovetelmenyt teljesiti, win7-hez a nullanal is kevesebb.

2014. jún. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sajnos
2014. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Youtoben néztem videókat a windows 7 starter-ről hogy 512 DDr 1 rammal egész gyorsan megy játéktéren is .


és még hiszel a meséknek

2014. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem nagy játékokkal játszot ez tény , Max Payne 1-el

Need for Speed most wantedel, GTA Saandersel jántszot most nem tudom hogy összevágot 2 videót de abban amit én láttam rendesen futtot min XP-én.

2014. jún. 10. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:
és milyen volt a vga kártya mennyi ram hdd mekkora??
2014. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fel lehet rá küzdeni, de a memória tényleg elég kevés..ha bővíted a memóriát akkor egy tiny7-el egész használható lesz. mondjuk játékokban akkor se reménykedj, de filmnézésre, netezésre jó lesz
2014. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!