Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan változtassak wifi...

Hogyan változtassak wifi jelszót, ha nem tudok az ip címen kívül semmilyen adatot?

Figyelt kérdés

A telefonomat újra telepítettem és most nem tudok internetezni, mert az otthoni wifi hálózatom kódját nem tudom, ráadásul minden adat amit adtak a routerhez egy papíron volt, amit már évek óta nem láttam és fogalmam sincs hol van.

Próbáltam már belépni a router ip címével meg mindennel minden helyre, ahová csak tudok, de sajna nem tudom a kódomat.

Mit csináljak?



2014. jún. 10. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A router ip címét se tudod? vagy azt tudod csak a jelszót nem?


2 lehetőséged van:


1: megnézed a wifi jelszót

[link]

[link]

(ezzel csak az a baj, hogy a routerre továbbra sem tudsz belépni, szóval hosszútávú megoldásnak nem jó)


2: ha be akarsz lépni, resetálod a routert. (hátul van egy kis lyuk amibe kb egy rotringhegy férne csak be.. na az egy nyomógomb bellül és azt kell nyomva tartani. majd gyári beállításokkal be tudsz lépni és mindent újra beállíthatsz.) kezdőknek macerás...

2014. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem szokta a router belépési adatait megváltoztatni. A típusa alapján meg tudod keresni a használati útmutatóját, amiben benne vannak a belépési adatok. Azzal belépsz, és vagy meg tudod nézni a wifi jelszót (típusfüggő), vagy ami biztos, hogy új jelszót meg tudsz adni.
2014. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy ha csak nem találod és meg lett változtatva akkor nyomd meg a hátulján a reset gombot, vagy ha notebookkal és vagy asztaligéppel is szoktátok használni akkor arról ki tudod keresni a jelszavát...
2014. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A router ip címét tudom, de a gyári honlap kéri a felh nevet és a jelszót, amiket szintén nem tudok :-)
2014. jún. 10. 17:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt kéne a használati útmutatóban megnézni.
2014. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos elakadtam, de legalább a kézikönyvet felleltem.

[link]


Ha jól értelmezem akkor ami nekem kell a jelszó átállítás az a 12. oldalon van?


Na most az a baj, hogy resetelni meg nem merem, mert akkor tuti, hogy ha valami nem jól sül el nem tudom beüzemelni és még netem se lesz P

2014. jún. 10. 18:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Ami neked kell, az a 33. oldalon van. A "passphrase" a wifi jelszó.
2014. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na ja, de odáig el is kell jutni valahogy, hogy ezt a felületet lássam.
2014. jún. 10. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Bal oldalon van a "fa", amiből ki lehet választani. Wireless alatt wireless security.
2014. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az elejéről magyarázd el kérlek, nem tudom milyen fára gondolsz, a wifi jelét se látom :-)
2014. jún. 10. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!