Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok egy hosszú . Mkv...

Hogy tudok egy hosszú . Mkv formátumú filmet avi ba konvertálni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam mindennel! Csomó program alapból nem tud vele mit kezdeni, mert hosszú, nem tudtok olyan programot mondani amit ingyenes használható amivel vágni tudnám az mkv filmet rövidebbre?

2014. jún. 10. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Avidemux nevű programot próbáltad már? Azon kevesek egyike, amik tudnak kezelni mkv fájlokat.
2014. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
avidemux és virtualdubmod
2014. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy dvdfab9, sőt formatfactory. De hosszú idő lesz, jobban járnál, ha valahogy megszereznéd avi-ban.

Visszakérdeznék a virtualdubra, hogy sikerült mkv-t megnyitni kedves előző. Mert akkor tudsz is vele vágni mkv-t. Kedvenc programom de mkv-ra nem tudtam átállítani. Mpeg-re ige.

2014. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hopsz, ez kimaradt: [link]

előbb szétszedem. ha még mindig nem tudom pluginnel sem felolvasni, akkor avisynth... és az avs-t már lazán megnyitja a virtualdub

2014. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
avidemux helyett MKVExtractGUI-et akartam írni, csak ahogy elolvastam az előző hozzászólást, mást írtam mint amire gondoltam :)
2014. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2014. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs mit! :) ha pedig a végén újból mkv-re van szükség, akkor mkvtoolnix-el össze is lehet rakni
2014. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem megy a vágás virtualdubbal, de remekül lehet avi-ba konvertálni. :)
2014. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld másképp. Ne szedd szét az mkv-t csak szimplán avisynth-et telepítsd fel, majd hozz létre egy avs file-t amibe meghívod az mkv directshowsource-el. pl:


DirectShowSource("film.mkv", fps=29.976)


(relatív útvonal csak akkor működik ha közvetlenül mellette van)

az avs-t pedig lazán megnyithatod virtualdubbal. kipróbáltam és vágni is lehet vele simán

2014. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!