Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milehet a baja a steamnek?

Milehet a baja a steamnek?

Figyelt kérdés
Mi a baja a steam böngészönek.Beírom a jelszót meg a felhasználó nevet jól,de azt írja,hogy SIKERTELEN BEJELENTKEZÉS.

2014. jún. 12. 07:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

:(


Na, akkor én szépen csöndben lelépek innét. (mert én is operát használok)

2014. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Téged beenged??
2014. jún. 15. 10:12
 13/15 anonim ***** válasza:

Ki, én??

Én már évek óta nem tartok játékokat a gépemen.


A steam-ről is csak annyi rémlik nekem, hogy a Portal 2-nél is ott volt mint valami netes keretrendszer.

Névnapomra megkaptam azt a Portal 2-t, pedig tudhatták, hogy már nem nagyon játszok PC-n.

Na nem gond, gondoltam, hogy kipróbálom, ha már megvették nekem.


Ja, csak aztán kiderült, hogy net nélkül nem indul, plusz valami irdatlan mennyiségű netes adatot is le kell hozzá tölteni, addig SEMMIT AZ ÉG ADTA VILÁGON nem lehet vele kezdeni.


EZT HOL ÍRTÁK A DOBOZON??!!! >>SEHOL!!!!<<

Azt se tűntették fel a rendszerkövetelmények között, hogy internetkapcsolat szükséges!


Na jó, mobilneten 3 hét alatt felszenvedtem azt a K. steamet és még X GB valamit.....


Hehe : Aztán működött a játék KEMÉNY 3 PERCET, majd levágta az egész gépet.

És még ez volt a fénykora : mert utána már ennyit se bírt ki.


Egyesek állítása szerint nem bírta a videokártya.

NEM BÍRTA VOLNA??!!

Na ezen én már csak röhögni tudtam : a legminimálisabb grafikai és hangbeállításokon futtattam EGY OLYAN GÉPEN, amivel egyenrangú akkor nemhogy az osztályomban, de val. szeg. az egész iskolában nem volt senkinek.



Szóval én így ismerkedtem meg ezzel a bizonyos Steam-mel.

2014. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szomorú történet :D.
2014. jún. 15. 16:12
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindent megoldottam a problémát és a témát lezárom.

(CSak az opera bővitményeket kikellet törölni)

2014. jún. 16. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!