Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 Home Prof 64 problémás...

Win7 Home Prof 64 problémás telepítés?

Figyelt kérdés

Frissen telepített Win7-esem nem hajlandó rendeletetés szerűen működni. Telepítés: win7 home prof 64, formázom a meghajtót, telepítem, lefut és ennyit tud. Nem tud normálisan leállni (kiírja, hogy leállítás és forog a kör) és force restart után is baromi lassan áll fel, ami eddig nem így történt.


Az előző hetekben szereztem be egy új alaplapot+ procit, eddig azonban sikeresen működött minden egészen eddig a telepítésig.


Lehet, hogy amikor összedugtam valamit elnéztem?

A hiba lehet software-es?


Igen tört win7 évek óta ezt használom, de először tapasztalok ilyet.



2014. jún. 12. 11:11
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Mióta létezik olyan verzió Windows 7 -ből hogy Home Prof?? :O Szerintem valami durván taknyolt pistike verziód lehet, azok szoktak ilyen hamar belassulni.

Szedj le eredeti MSDN telepítőt, DAZ loader -el aktiváld, és telepítsd normálisan a drivereket ahogy kell, ez valószínűleg megoldja a problémád.

2014. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, home premium. Minden driver telepítve lett és nem lökött rajta semmit. Azóta újra raktam és ugyan az, baromi lassan kapcsol.
2014. jún. 12. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem frissítéseket telepít?
2014. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem. 1 óra után sem jut túl rajta és nem is jelzi hogy azt tenné.
2014. jún. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!