Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A pumt 2 metin 2 klienssel...

A pumt 2 metin 2 klienssel szeretnék játszani, azt írja ki, hogy: Á-á-á a windows 98 SE nem támogatott! Használj újabb windowst pl. windows 7-t. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Windows 8.1-et használok és szeretnék vele játszani. A kompatibilitási módot nem lehet a .exe-jén állítani.

2014. jún. 13. 18:52
 1/6 No Name 80 válasza:

Ne játsz azzal a szarral.

Indoklás: szemét játékosok, kis szintűeknek esélye sincs valami pénzhez jutni csak ha vesz 999999999999999999999999999999999999999999999 SÉ-t. Mindenki megpróbálja árverni hogy az nemannyit ér mint azt hisze hanem sokkal kevesebbet, szemét GM-ek, ha trágárkodsz nem kicsillagozza hanem kiír valami olyasmit hogy ez a legkirályabb szerver a világon (ami nem igaz), minden az optolásról azon belül az átlag kárról és a defről, ha nincs legalább 4 fegyver ellen legalább 100% defed, béna vagyis LOW vagy. szerintem ez éppen elég ok hogy miért ne játsz ezzel a játékkal.

2014. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen játszok azzal a játékkal! Tudod van egy eléggé jó MAX. szintű karakterem. És te csak ne pofázzál nekem arról hogy milyen szar ez a játék csak mert egy noob vagy. Pénzt szerezni meg könnyű csak elmész egy OX eventre. Ebből is látszik hogy egy percet nem játszottál vele. Amúgy meg értelmes választ akartam hallani.
2014. jún. 15. 10:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg talán nem ezen a szerveren kéne PVP-zni. Ott van arra a másik. A játékosok egyszer se próbáltak még átverni és kis szintű vagy akkor is simán felmehetsz SÉ nélkül a PRO szintre.
2014. jún. 15. 10:27
 4/6 No Name 80 válasza:
Tudod 3db 250-es karim volt csak odaadtam másnak. És ha kimennél kékeknél map1-en a kapu elé mindenhol pvp-znek már ha lehtet annak nevezni azt a szóta sem méltó viselkedést.
2014. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 No Name 80 válasza:
Tudod 3db 250-es karim volt csak odaadtam másnak. És ha kimennél kékeknél map1-en a kapu elé mindenhol pvp-znek már ha lehtet annak nevezni azt a szóta sem méltó viselkedést. Arról nem is beszélve hogy minden normális cucc sé-be kerül vagy a játékosok sé-ért cserébe adják
2014. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, oké. De én nem kötöszködést kértem hanem segítséget. Olvasni tudsz? Vagy csak addig jutottál, hogy pumt 2...?
2014. júl. 14. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!