Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs 1366X768 felbontási...

Nincs 1366X768 felbontási lehetőség pedig HD ready a monitorom, akkor hogy?

Figyelt kérdés
Egy Sharp TV a monitorom HDMI-n és nem tudok beállítani csak 1280X720-at (meg FullHD-t is csak akkor remeg a kép) de akkor kicsit levágja a képernyő jobb szélét meg az alját. Elég idegesítő, már nagyon rég így használom, de mostmár szeretném megoldani. AMD vision engine control center fent van, de azzal sem tudom normálisan beállítani, mert nem enged szabad értékeket megadni. Akkor most mi a tosz van? Most, hogy kiírtam a kérdést lehet, hogy ha DVI-n dugnám a TV-re akkor lehetne?
2014. jún. 14. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

"AMD vision engine control center"


Az qrva régi, már régesrég visszanevezték CCC-re. Próbálj valami frissebbet! [link]

2014. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Óó jesszus....rádugtam a DVU-t és most jó...de mondjuk pocsék a kép színe, meg nem is olyan éles mint HDMI-n. Akkor megnézek vmi frissebet azt visszarakom hdmi-re. Mekkora béna vagyok..:D
2014. jún. 14. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!