Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel 2010ben hogy lehet...

Excel 2010ben hogy lehet beállítani, h egy cella adatot töltsön be egy weboldalról. Pl. IMDB rating-et akarok folyamatosan frissítve?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell írni VBA makróként. Pláne, hogy az excel nem hiszem, hogy alapból ismeri az imdb api-ját.
2014. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem igazán értem. Nem vagyok informatikus. Megtennéd, h bemásolod ide, h mit kell a cellába írnom. Egy példa is jó akármelyik imdb-s film rating-jével. Annak a mintájára tudom a többi sort is szerkeszteni. Köszönöm!
2014. jún. 15. 01:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit lefordítom neked amit az első írt. A lényeg, hogy ez nem úgy működik hogy "beírom a cellába aztán jó lesz". Ez attól jóval összetettebb dolog és szükséges hozzá egy programozási nyelv ismerete.

Egyszerűbb ha lemondasz erről a lehetőségről.

Ha filmeket rendszerezel excelben, akkor ehhez vannak jó és ingyenes programok is, amik ezt alapból tudják.

pl: [link] (azt hiszem ez tud ilyet is.. meg sok minden mást!) :)

2014. jún. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na b*meg!!!! EZ DE KIRÁLY! Kösznöm mindkét választ nagyon hasznos volt, de ez a 2. még működőképes is számomra az említett programozási nyelv ismerete nélkül. Én meg eddig 120 sornyi adatot írtam be és egyesével updeteltem időnként :D 11 éve :D:D:D még1x kösz, pacsi
2014. jún. 16. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!