Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CoD 4 CFG. Miért nem működik?

CoD 4 CFG. Miért nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ezzel a kérdéssel fordulnék hozzátok:

Szóval nem egy erős gépem van . és elég kevés fps-el fut a cod4. és ugye vannak ezek az fps cfg-k. Felmentem a cfgfactory oldalra. és láttam egy jófajta cfg-t. amin azt írta a Srác hogy FPS 250+ . Na leszedtem beraktam ide: players/profiles/[NEVEM] és ott felül írtam a fájlt. de ugyan annyi fps-em maradt. Ja és képet is mutatott amint . különféle efektek kivannak kapcsolva, pl:Homok,Az árnyék teljesen 0-án van. és nekem minden az alapon van. Mitcsináltam rosszul?. vagy én vagyok hülye?..Help!



2014. jún. 15. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

"vagy én vagyok hülye?"

Pontosan. Több fps-hez jobb gép kell, nem csodacfg.

2014. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2gb ram, 1gb vidikártya,2.20ghz processzor mér ne lenne elég.?
2014. jún. 16. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert kevesled az fps-t azért...
2014. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát amilyen géped van ahhoz képest éredekes hogy nincs elég fps-ed.Az nem egy gyenge gép,és nemvagy hülye ha cfg-k után kutatsz.de sajnos nemértem a problémát.Sztem keress még másfajta cfg-et
2014. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Az nem egy gyenge gép"


De. Konfiggal nem lesz több fps, fogjátok már fel...

2014. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!