Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csináljam, hogy a kamera...

GoforWand kérdése:

Hogy csináljam, hogy a kamera engem vegyen?

Figyelt kérdés
Tehát, sokat sminkelek cp.hez(cosplayhez)és a házban jelenleg nincsen normális tükör. A géppel hogy oldjam meg a kamerát? Lehetőleg minél nagyobba és tisztán. Programot tud valaki esetleg ajánlani?Vagy gépen?

2014. jún. 15. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
rákötsz, egy minél nagyobb mpx méretű webkamerát, és annak programjával rögzíted a videódat.
2014. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

neked se sok az eszed

vegyél egy tükröt

"itt egy tükör, te ökör"

[link]


A kamera sose fog tökéletes éles képet adni a ronda képedről

ha csak nem valami több milliós

2014. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A normális válaszadónak köszönöm, viszont a abrom a végén elmehet a halál faszába. x"D Sok esze van annak is. És mint említettem, nincsen olyan tükör itthon amit tudnék hazsnálni (y) de a lényeg, hogy most beoltottál ugye?:P
2014. jún. 15. 19:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, megnéztem a tükröt, és valami undorító. Ízlésficammal nem kéne kommentelni, de viszont ezek szerint tényleg mindenki magából indul ki.
2014. jún. 15. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jún. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!