Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 8.1, hogy sikeredett...

A Windows 8.1, hogy sikeredett ennyire rosszra?

Figyelt kérdés

Feltettem, mondom unom a Windows 7-et...

Lassú a böngésző ( az összes ).

Erre kb 2 nap után találtam megoldást, hogy az internet explorer-ben lőjjem ki a biztonságos böngészést. Egy restart után az összes böngésző úgy ahogy jól működött, de közel sem olyan jól, mint windows 7-en....

A gép installálásokkor fagy, BÚG...


A gépem nem gyenge, mielőtt jönnének a zsibbasztó kommentek. A CS1.6 majdnem akadásmentesen fut! ( joke. :D )


2014. jún. 15. 20:45
 1/6 anonim válasza:
43%
8.0-s stabilabb
2014. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 8 sem jobb.

Úgy látszik Microsofték csak minden másodikra tudnak érdemes op. rendszert csinálni.

Win 98 Ok, Win Me fos, Win XP jó, Win Vista fos, Win7 jó, Win 8,8.1 fos

2014. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

annyira bírom, hogy az előző felsorolásból mindig sikerül kihagyni pár ms os-t :D:D


a sima 8 tényleg stabilabb mellesleg. A probléma az, hogy a 7 támogatását már most kezdik elkaszálni (pl. az új laptopom csak win 8 kompatibilis, hálókártya az istenért nem megy 7 alatt, vga is elég furán teljesít)

2014. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

annyira bírom, hogy a hardvergyártók és driver (szoftver) gyártók összefognak és csak egyféle op. rendszer alá készítenek működőképes gépeket.

A probléma az , hogy ez a tendencia már a Win. Vista óta jelen van, főleg az egybeépített laptopoknál jellemző.

Bosszantó , hogy az üzletpolitika miatt egymást segítik, és ez gondolom csak fokozódni fog az elkövetkezőkben...

2014. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fentebb írták, hogy az újabb gépek win8ra lettek kitalálva (konfigurálva). Hát én ezt teljes mértékig tapasztaltam.

Március, új laptop. Mondom nekem márpedig 7 kell rá. Mondja haverom, hogy ne csodálkozzak, ha hülye lesz a gép. 1 hétig volt rajta win7 és le is kellett cserélni ("kikapcsolt" a billentyűzet, nem érzékelt semmit ha bedugtam valamit az usb-be, aztán magától helyrejött meg ilyenek- minden driver megfelelő volt. Felment a win 8.1. Sokat megy gép, ezen dogozok szinte éjt nappallá téve. Olyan problémáim viszont nincsenek vele, mint te is írtad kérdező, viszont több kékhalálom volt március óta, mint 10 éves géphasználatom alatt. Elég felemás érzésem van vele kapcsolatban. Az xp meg a win7 fasza volt, vistát sose próbáltam, de ezzel a win8.1-el nem vagyok megelégedve összességében. (kényszerűségből persze azt használom)

2014. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

Jövőre, valamikor április és szeptember között (várhatóan) jön a Windows 9. Állítólag sokat változtatnak, például visszakerül a Start menü. Meg sok minden mást is persze, de majd kíváncsi leszek, az tényleg jobb lesz-e. Persze eleinte majd annál is jönnek a kompatibilitási problémák. Ne legyen igazam.

Ami pedig a 8.1-et illeti: most kaptam a cégnél új gépet, feltelepített 8.1 oprendszerrel. Eddig nincs vele szinte semmi gond. Azért mondom, hogy szinte, mert még mindig nem bírtam megbarátkozni vele. Nem értem, hogy a (viszonylag) jól bevált dolgokat, amit eddig megszoktunk a Win 98, vagy akár a 95 óta, miért kellett ennyire megvariálni, vagy legalábbis elrejteni, eldugni. Viszont meglepő módon, van olyan programom (korábbi, jogtiszta), amit a "sima" 8-ra nem engedett feltelepíteni, a 8.1-re viszont szó nélkül felment, és működik is.

2014. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!