Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virtuálisan való összekötés?

Virtuálisan való összekötés?

Figyelt kérdés

Nemrégiben voltunk vizsgázni, és egy teremben volt 20 gép diákoknak, +1 a tanáré. :)

Kitöltöttük a feladatot, majd felmásoltuk egy megadott meghajtóra, amely minden gépen jelen volt. Onnan a vizsgáztató lazán lehúzta a tanári gépre a feladatokat. (mi is láttuk a másik feladatát xd)

Hogyan és mivel csinálta ezt? Lehetséges lenne ezt megoldani házilag egy asztali pc és egy laptop között? :)


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. jún. 15. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem, szerveretek van. Routerrel is el lehet intézni, de általában nem csak összekötik a gépeket, hanem a biztonság érdekében rátesznek egy direkt szerverekhez kitalált szoftvert, pl. Novell-t.
2014. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor ha én egy TP-Link routerrel rendelkezem itthon, akkor hogy köthetném össze az asztali pc-be szerelt + vinyót a laptoppal?
2014. jún. 15. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Sikerült megoldani. Beállítottam a megosztást és a másik gépen hozzáadtam hálózati meghajtóként!

Beállítottam még a jogait a másik pc-nek és most már tökéletesen működik!

Köszönöm még egyszer! :)

2014. jún. 16. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!