Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha nem indul el?

Mit tegyek ha nem indul el?

Figyelt kérdés

Éppen a számító gépet telepítettem újra... A cd-n lévő képfájl ból (iso) Mikor végel lett a telepítésnek újra indítottam de nem akart bekapcsolni és ez a szöveg fogadott:A rendszer nem találja a számítógép indításához való dll-t .it csináljak??? hiába telepít

ettem újra és újra de akármit csináltam nem volt jó !!


2014. jún. 16. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra.
2014. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A cd-n lévő képfájl ból (iso)"


Ezt csináltad rosszul.

Gondolom, Daemon Tools-t használtál. A probléma ott kezdődik, hogy az újraindítás után folytatódna a telepítés, de akkor még nincs Daemon Tools és nem is lehet!!!


Ezért így kéne csinálni:

ImgBurn nevű programmal kiírod a képfájlt (nem az iso-t írod ki a lemezre!!!). Tehát az ISO tartalmaz egy virtuális CD-t és azt neked le kell másolnod egy valódi CD-re. Az ImgBurn magyar változatában olyat keress, hogy Képfájl kiírása lemezre...


Ezután a BIOS-ban be kell állítanod a boot sorrendet: a CD olvasó legyen az első. Majd amikor kiírja, hogy nyomj meg egy gombot a lemezről való induláshoz, nyomj egy entert pl. Aztán hajrá...



-----


A fenti művelethez szerintem egy másik számítógépre lesz szükséged, mivel az előzőt sikeresen tönkretetted (csak a Windows-t rajta!)...

2014. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
második én ugyan ezt csináltam hier boot cd ről bootoltam és ghost fájlt szerettem volna vissza olvasni ez sikerült is de a számítógép azt írja ki hogy a windows nem indítható a probléma oka ;a kernel betöltéséhez dll ekre van szükség
2014. jún. 16. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor hibás a képfájl
2014. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem hibás mindig erről telepítettem újra csak azt nem értem hogy miért ír ki hibaüzenetet valaki nem tud rá megoldást mit csináljak
2014. jún. 16. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!