Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lép ki a Fifa 14 karrier...

Miért lép ki a Fifa 14 karrier módban a meccsindításnál?

Figyelt kérdés
Lejátszottam már pár meccset menedzser módban, egész jók az eredmények, de most előjött, hogy ha indítani akarom a meccset, akkor a mezválasztó képernyőnél lefagy és kilép. Ha szimulálom a meccset akkor jó és utána nincs baj (ha nem jön elő megint), de játékos módban nem lehet szimulálni és nem tudok továbbhaladni. Mi ez és hogy lehet megoldani?

2014. jún. 16. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
rossz crack
2014. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eredeti :D
2014. jún. 18. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Patchek megvannak? Driverek?
2014. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindent megcsináltam rendesen, már újra is telepítettem többször, dokumentumokból is töröltem a mappáját, hátha, de nem javult. :/
2014. jún. 19. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Originen van meg?
2014. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, de az ea válaszolt(!) mikor segítséget kértem, úgyhogy megoldódott. Annyit kellett csinálnom, hogy a mentést kimásoltam, törölten a dokumentumokból, elindítottam a játékot, indítottam egy új karriert és ugyanazon a néven elmentett, mjd kiléptem, visszamásoltam a régit és kész! :D De köszönöm a segítséget!
2014. jún. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!