Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elállítottam a gépem úgy,...

Elállítottam a gépem úgy, hogy mindent VLC médialejátszóval akar lejátszani. Hogyan állítsam vissza?

Figyelt kérdés
Tudom ez most nagyon hülyén hangzik és én se vagyok valami nagy számítástechnikai zseni de megpróbálom elmagyarázni mi történt :D. Ma fel akartam rakni memóriakártyáról a képeket, videókat stb. a gépemre, ezt meg is tettem, de aztán nem nyitotta meg a mappát amit rámentettem a gépre és kiírt valami olyasmit a gép, hogy válasszak egy programot amivel meg tudom nyitni a fájlokat, én meg véletlenül rákattintottam a VLC.-re és egy csomó ikon olyan lett(google chrome,skype,paint, meg szinte minden), mint a VLC ikonja és mikor megnyitottam mindegyiknél kijött, ami a médialejátszóba szokott lenni, de nem értem mit csináltam. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni.. Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném mert fogalmam sincs mi a francot csináltam.Vissza akarom csinálni. SOS!!!!!
2014. jún. 17. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobbklikk egy adott fájlon, a társításnál módosítás, és ott kiválasztod vagy kitallózod amivel meg szeretnéd a fájlt nyitni.
2014. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez még mindig nem jó, ha rákattintok csak egy fájlra a többit is úgy adja ki... mire kattintsak???
2014. jún. 17. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!