Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jelzi a másik...

Miért nem jelzi a másik félnek az MSN (8.5), ha felvettem?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet a következő, már a második alkalom, hogy felvettem valakit msn-re, és egyből le volt tiltva, pedig előtte nem volt a partnerem, szóval nem tilthattam, meg törölhettem régebben, aztán feloldottam, de akkor meg azt írja, hogy xy "@hotmail.com nem szerepel partnereinek listáján. Kattintson ide a személy felvételéhez."

De felvan véve, hiszen megnyitottam az ablakot..és hiába kattintottam ide. A helyzet változatlan.

Csináltam magamnak még egy msn-címet egy újat, elindítottam két msn-t, egyikbe bejelentkeztem az újjal másikba a régivel, a régivel felvettem az új MSN címem, de most (kb 10 perc után) sem jelzi ki..


Mi lehet a baj? Eddig mindig működött minden kifogástalanul..

(nem a 2009-es MSN-t használom, mert nem vagyok vele megelégedve külsőleg. Ha esetleg van valakinek valami olyan skin-je, ami hasonlóvá teszi, mint a 8.5, akkor sobhat egy linket)


Előre is köszönök mindent.


2010. jan. 3. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Önmagában az is hiba, hogy 8.5öt használasz, elvileg nem lehetne, más kérdés, hogy eddig még nem kötelezett a rendszer frissítésre, kellett volna neki... Innentől fogva elképzelhetőek olyan fejlesztések, amik ilyet eredményeznek, hiszen maguk a fejlesztők sem számolnak ezzel a verzióval.

Szóval próbáld meg 9es msn-nel, ha továbbra is fennáll a hiba, akkor majd találgatunk tovább.

2010. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jelzett az MSN, hogy frissítsek, de nem foglalkoztam vele.


Annyira unszimpatikus az új msn-nek főleg a partnerlista része, hogy ezért hanyagoltam. Számomra áttekinthetetlen, de mindjárt keresek hozzá valami gyönyörű skint!


Köszönöm válaszod! : )

2010. jan. 3. 14:39
 3/3 A kérdező kommentje:

Fent van az "új" msn, hát nem vagyok vele megelégedve, de azok a gondjaim megoldódtak amik voltak.. Igazad volt első válaszoló, köszönöm.


Esetleg valaki tud olyan témát, amivel 8.5-höz hasonlóvá tudnám varázsolni?

2010. jan. 3. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!