Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy megoldható egy 32bites...

Hogy megoldható egy 32bites win7 alól egy 64bites win8 telepitő létrehozása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A dolog adott, egy régebbi laptop 32bites win7el, illetve egy rendszer nélküli ujonnan vásárolt laptop, amire a memoria mennyisége miatt is már 64bites win8 kell hogy kerüljön.

cd meghajtó nincs a gépben, szoval pendrivera kellene összehoznom egy 64bites win 8.1et, egy 32bites win7 alól.

S.O.S.! tudnátok segíteni hogy lehetne megoldani ezt a kis kompatibilitási problémát?



2014. jún. 17. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Letöltöd innen a hivatalos eszközt: [link]

Fogod a lemezképfájlt, megnyitod, és ezzel a szoftverrel felmásolod a pendrive-ra, aztán újraindítod a gépet, és pendrive-ról bootolsz.

2014. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyi 4 lépésben elintézi ez a kis progi? szoval most ez egy rendes telepitőt csinál nekem a pendrivra amiről bootolni is lehet, igaz? hihetetlennek tűnik, azok után, hogy én a telepitőt cmd-ben szoktam létrehozni! nagyon köszönöm a gyors segítséget!
2014. jún. 17. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van időd, ezt is megnézheted. Ez magyarul is tud: [link]
2014. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!