Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki ért az Adobe Photoshop...

Ki ért az Adobe Photoshop CS4-hez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két kérdésem lenne. Az egyik, hogy valamit elnyomtam a PS-emben, és most amikor színt veszek fel (ez esetben a kéket) így veszi fel:

[link]

A második kérdés: valaki nem tudja, hogy tudom megoldani úgy, hogy a layerek az alatta lévő alakba olvadjanak?

[link]

Ezzel a képpel talán érthetőbb:"D Az a kis lefelé mutató nyilacska érdekelne engem...

Adobe Photoshop CS4, ha ez segít valamit. Előre is köszi:)


2014. jún. 17. 20:56
 1/4 miért.én? ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdésed, az összeolvasztást meg tudod csinálni, ha a rétegeken jobb egérgombra kattintasz. Ha pedig arra gondolsz, hogy melyik réteg hol helyezkedjen el, akkor meg a bal egérgombbal át tudod helyezni. Ha elállítottál valamit, akkor program indításakor tartsd lenyomva a Ctrl+Shift+Alt kombinációt, ezzel visszaállít mindent alap beállításokra.
2014. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi, hülyén fogalmaztam:) Nos, a második képet az egyik ismerősöm csinálta, és úgy értettem, hogy tök mindegy, milyen képet teszek oda, ha ott van a kis nyíl, akkor az felveszi az alatta lévő kör alak formáját. És azt szeretném megoldani, hogy én is meg tudjam csinálni, de eddig nem igazán ment :s
2014. jún. 18. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egérrel a rétegeket elválasztó vékony vonal fölé állsz, lenyomod a bal alt gombot és az egérrel kattintasz. Ugyígy tudod megszüntetni a kapcsolatot a rétegek között.
2014. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!:))))))
2014. jún. 30. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!