Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha valakinek meghackelem a...

Ha valakinek meghackelem a facebookját az többet nem is tud belelépni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

[link]

ezt a hack programot találtam, mivel van egy fiú aki azt állítja szeret de tudom hogy még egy lánnyal írogat ezért meg akarom nézni a facebookját, de a jelszavát nem tudom.

Azt szeretném tudni, hogy ha sikerül meghackelnem akkor a jelszava ugyan az marad, csak én is megtudom nézni? Vagy többet nem is tud belelépni?

nem értek az ilyenhez :/ segítsetek


2014. jún. 18. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez röhejes

Már ránézésre is kamu oldal.

A facebook-ot nem lehet hackelni,sokan dolgoznak a biztonságán,nem lehet csak úgy feltörni,főleg ilyen amatőröknek.

2014. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm
2014. jún. 18. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég ijesztő, hogy pár másodpercenként valaki megpróbálkozik ezzel a szárral. Természetesen kamu, fél perc "hackelés", kamu szövegek írása után elvileg megtalálta a jelszót (KAMU), reklámokra kellene kattintanod. (Valszeg fizetős.) Természetesen utánna sem kapod meg a jelszót, mert nem lehet így feltörni.
2014. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha meghackeled akkor kb a rendőrök be azonosítják az ip-d alapján hol lax és kattan a kar perec személyi jogok megsértéséért ..
2014. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak személyiségi jogok. Ez információs rendszer elleni támadás. Lehet érte 5 évet is hűsölni.


Dzsenii, beszélj a sráccal.

2014. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!