Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Embedded POSReady...

Windows Embedded POSReady 2009 Telepítési probléma. Miért van az, hogy feltelepítem és lefagy az egér + a billentyűzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! A fiam gépére szeretem volna feltelepíteni, ami sikerült is! A gond csak ott kezdődik, hogy nem tudok belépni! Telepítéskor még működik rendesen a billentyűzet és az egér is, de amikor bejelentkeznék / felhasználónév, jelszó /, egyszerűen nem lehet! Az egér mutatója meg sem mozdul, bármit írok be a kurzor csak villog, de nem csinál semmit! Tudna valaki segíteni?

2014. jún. 18. 16:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már többször újratelepítettem, különböző módokon, de a hiba még mindig fent áll. Kicseréltem a billentyűzetet is!
2014. jún. 18. 16:41
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez valami lopott rendszer?

Egyébként máshol sikerült már ezzel működőképesre megcsinálni?

2014. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A torrentről töltöttem le!
2014. jún. 18. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor töltsd le egy normális Windowst...

Windows 7 Home Premium SP1 pl.

2014. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
-d
2014. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sokan kipróbálták már ,de csak egy embernél fordult elő ugyanez! Ő újratelepítette és már működőt is!
2014. jún. 18. 16:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez egy régi Windows Xp-és gép. A Windows 7 nem fut rajta.
2014. jún. 18. 16:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van benne a nevében, hogy POS, azaz piece of shit. Nem erre való, ne használd. 15-20-ért már kapsz olyan gépet, amin elmegy a windows 7 meg a 8 is. Tegyetek félre egy kicsit a fagyipénzből, legkésőbb karácsonyra csak összejön, addig meg még túléli XP-vel is.
2014. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor XP-t tölts le, SP3-ast. Én életemben nem hallottam még erről a változatról, de persze nem is vagyok akkora Windows-installer-guru. De nem egyszerűbb és logikusabb egy olyan rendszert lelopni, amit meg lehet vagy meg lehetett venni boltban is?


Rágugliztam... Ez egy beágyazott eszközökre (terminálok, stb.) való Windows, nem igazán PC-re (számítógépre) van kitalálva...

2014. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


"A Windows XP Embedded egy végletekig ízekre bontott beágyazott operációs rendszer, azonban ember legyen a talpán, aki a több tízezer komponenst átlátja, és abból valóban jól működő rendszert képes összeállítani."


Sok szerencsét hozzá...

2014. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!