Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha MK LOL mod ot használok a...

Ha MK LOL mod ot használok a league of legends hez akkor kibannolnak?

Figyelt kérdés
hallottam hogyha mk lollal játszunk, bannolnak. Ez igaz?

2014. jún. 18. 17:05
 1/1 savanyújóska ***** válasza:
A skinekert biztos nem, szerintem egyedul a jungle timer necces, de hivatalosan semmi olyam nincs benne, ami hacknek minosulne, ha 10:35-kor lelopjak a rededet, es 11:25-kor veszed eszre, akkor 11:25-tol kezdi nezni a respawn time-ot. (A helyes pedig, ha az illeto kezdo modon legyakott mindent, 15:35, az mk jogo altal irt 16:25 helyett.) Amit nem tudok, hogy mindez hogyan viszonyul a felhasznaloi licenszhez (EULA), de alapvetoen asszem nem bannolnak erte. (De elofordulhat, ha peched van, csak kicsi ra az esely.) En vegul leszedtem, mert nem er annyit. (Skin nem izgat, jingle-t meg fejbol jene tudni...)
2014. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!