Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok a headsetemen...

Pro Patria kérdése:

Hogyan tudok a headsetemen keresztül játék közben a többiekkel beszélni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell egy ehhez való program. Van, hogy játékba van építve, de szerintem sokkal többen használnak dedikált programot (TS, Ventrilo, Skype stb..)
2014. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teamspeak vagy Skype
2014. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A TeamSpeak csak akkor működik, ha én magam nyitok egy szervert, rosszul tudom?

Vagy legalábbis mindig szerverváltásnál át kell állítani, mivel szervercímet kell beírni hozzá:

[link]


Abban az elképzelésben voltam, hogy csak lenyomok egy gombot játék közben, és tudok beszélni a mikrofonba. De eszerint ezt minden egyes játékhoz (és azon belül külön-külön minden szerverhez) előre be kell írni, és addig csak ott működik, majd ha átlépek máshova, akkor le kell cserélni a szervercímet is?

2014. jún. 18. 23:28
 4/5 Tengor ***** válasza:

Értelem szerűen egy szobában beszélget a világ minden játékosa. Adott játék szervernek megvan a TS3-as címe és ahhoz lehet kell csatlakozni.

Ha haverokkal játszol, akkor egyikőtök csinál egy TS3 szervert és a többiek ahhoz csatlakoznak.

2014. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze ha nagyon nem szeretnél a szerverrel is, meg a kliennssel is *szakodni, akkor vannak public szerverek is.
2014. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!