Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom beállítani, hogy...

Hogy tudom beállítani, hogy ha a böngészőben az oldal közepén rákattintok valamire (így új oldal nyílik meg), majd utána visszalépek az eredeti oldalra akkor ne az oldal tetejére lépjen, hanem az oldal közepére?

Figyelt kérdés

Mert nagyon zavaró, hogy folyton vissza kell lapozni egy csomót és kereshetem újra azt ahol az oldal olvasását félúton abbahagytam.

Chrome és Firefox is ezt csinálja.



2014. jún. 19. 18:54
 1/1 csacsi2 ***** válasza:

Valami el lehet állítva nálad, mert nekem ha visszalépek ugyan oda helyezi ahol volt (firefox)! Van hogyha sok képes az oldal és míg visszatölti elcsúszik.

Válaszd a linkek megnyitása -t új lapon -t, akkor nem zárja be az oldalt amit épp olvasol, hanem megnyitja máshol.

2014. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!