Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen úton-módon lehet...

Milyen úton-módon lehet megnyitni/kibontani egy BIN fájlt?

Figyelt kérdés
Gondolom, több módon is lehet.

2014. jún. 19. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Programokkal: Daemon tools ( ingyenes ), PowerISO


Vagy simán WinRarral, ha telepítésnél bepipálod a .bin fájlok kezelését... :D

2014. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt már mind próbáltam, de nem megy. A fájl ép és egészséges. Valami más ezeken túl van?
2014. jún. 19. 20:49
 3/4 tabaki ***** válasza:
Mégis, mit vársz tőle? A .BIN kiterjesztés bármit takarhat, nem egy meghatározott fájlformátum, mint mondjuk a .DOCX vagy a .PDF. Belenézhetsz valami hexa-editorral vagy akár Jegyzettömbbel, kérdés, hogy mire mégy a látottakkal. Értelmet általában csak akkor kap, ha az a program kezeli, amelyikhez mellékelték.
2014. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ok, elmesélem. Szóval, van egy BIN fájlom, ami mellett van egy IDX fájl, és abban le vanak írva fájlok. Ez az IDX fájl valószínűleg a BIN fájlhoz tartozik, mert az IDX fájlban különböző WAv fájlok vannak leírva, a BIN fájl pegid így kezdődik: WAVEFmt , azaz WAVE Format. Szóval, ezek alapján valahogy vlaki bele tudta tenni a BIN fájlba azokat a fájlok, akkor viszont ki is lehet belőle bontani őket. Kérdés, hogy hogyan.

Először arra gondoltam, hogy valamelyik fájlkezelő, ami ért a tömörítéshez, majd biztos meg tudja nyitni. Lehet hogy így van, de még nem találtam meg at a programot. Ebben kérem a segítségeteket.

2014. jún. 20. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!