Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamre pénz utalás Paypalról?

Steamre pénz utalás Paypalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problémám az lenne hogy át szerettem volna küldeni a Steam accountomra 5 eurót a paypal accomról. A helyzet az hogy a paypalomon 5 eurónál kevesebb pénz volt(csak egy kicsit volt kevesebb néhány forinttal), de mégis sikerült a tranzakció és sikeresen átküldtem 5eurót a steam-emre.

Megnézttem a paypalom, most 0ft egyenlegem van rajta.


Most akkor lett valami adóságom vagy mi? :/



2014. jún. 20. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Bankkártya hozzá van kötve a paypalodhoz? Ha igen, arról vonta le.

Ha nem, akkor szerintem el sem utalhattad volna, szóval elnézted szerintem...

2014. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem a bankkártyámat és nem vontak le róla semmit se.

Érdekes.

A steam menyibe/hogy váltja át az eurót?

Napi árfolyam szerint?

2014. jún. 20. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a Steam váltja szerintem.

Ha ott euróval kell fizetni, akkor a PayPal váltja át. Ott valahol van egy kalkulátor...

2014. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Összehasonlítottam a kapott paypales számlát egy régebbivel. Az újban már 2 új szöveg is található:


Charge will appear on your credit card statement as "PAYPAL *STEAM GAMES"


Illetve:


Currency conversion: To complete this transaction, we converted the payment amount to the currency of your card based on our agreement with you. PayPal's currency conversion fee is added to the exchange rate, set by an external financial institution. For more information about fees, see our user agreement


Nagyon megköszönném annak aki segít nekem ezt a szöveget lefordítani, az angolom eléggé hiányos.

2014. jún. 20. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!