Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell az ikonokat visszaál...

Hogy kell az ikonokat visszaállítani?

Figyelt kérdés
Most telepítettem frissen a 7-est és a helyi meghajtók ikonjai eltűntek. Újraindításra semmi. Nem tértek vissza. Hogy tudom visszaállítani? Működik minden, csak az ikonok tűntek el valamiért. Remélem más rendszerfájl nem tűnt el. Köszönöm.

2014. jún. 20. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, ohgy pl. volt egy D: meghajtód, amit most nem látsz?


Ha ez a gond, akkor:

Vezérlőpult -> Felügyeleti eszközök -> Számítógép kezelés -> Tárolás -> Lemezkezelés


Várd meg, míg megjelennek a meghajtók. Ha látsz olyat, aminek nincs betűjele, akkor jobb klikk rá és "Meghajtóbetűjel és elérési út módosítása...". Hozzáadás és válassz ki egyet, aztán OK.

2014. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen ezt ismerem, de nem erre gondoltam. Csak az ikon tűnt el. Az intézőben ott van a c is meg a d is, de az ikon úgy néz ki mint a régi xp-ben, amikor a rendszer nem ismer fel egy fájltípust. Működik minden meghajtó, csak nincs meg a ikonjuk. Vagyis ez az ismeretlen van helyette. Igazából csak nagyon zavaró. Ezt szeretném visszaállítani.
2014. jún. 20. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg képet fel tudsz valahova tenni a jelenségről?
2014. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na. Így néz ki a win7-es gépem is, de azon most nem tudok print screen-t csinálni... :


[link]


Ezeket a rendszerikonokat hogy lehet visszatenni? Igen, meg lehet nyitni a meghajtókat, pendrive-okat, CD-t, DVD-t. Ezzel nincs gond. Csak az ikon (kép) nincs meg. Minden tökéletesen működik, de a szememnek borzasztóan zavaró, irritáló. Főleg úgy, hogy most tettem fel csütörtökön a rendszert. Tehát friss. Nem akarom elölről kezdeni csak emiatt. :(( Már minden rajta van. :( Tudtok ebben esetleg segíteni? :S Köszönöm!

2014. jún. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!