Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve ezeknek a régi...

Mi a neve ezeknek a régi (talán még DOS-os) játékoknak?

Figyelt kérdés

Az egyik ilyen oldalra scrollozós volt, egy vonattal kellett végigmenni a pályákon, összegyűjteni a vagonokat, és tele volt mindenféle akadályokkal (kövekkel, földomlásokkal, különböző váltókkal), amiket a vezetővel(talán egy medve) meg a segítőjével, asszem egy darázzsal kellett leküzdeni. Lehet, hogy nem emlékszem már mindenre jól:D


A másik pedig felülnézetes repülős volt, szembe meg jött a rengeteg ellen. Elég futurisztikus volt, arra emlékszem. Extra fegyvereket lehetett felszedni, rakétát, pajzsot, meg ilyen fagylalt alakú lövedékeket lövőt is:D meg persze az alap fegyvert is lehetett tuningolni felszedhető cuccokból. A legfontosabb, amiért ezt keresem, az, hogy ketten is lehetett egyszerre játszani egy gépen, együtt a gép ellen. Az egyik játékos volt zöld repülővel, a másik meg vörössel, ha jól emlékszem. És elég hülye alakja volt a repülőknek.


Mást nem nagyon tudok felidézni a játékokról, nagyon megköszönném, ha valaki megmondaná, mi volt a nevük:)


2010. jan. 3. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A vonatos játéknak a neve sajnos nem ugrik be de ismerős.


A repülős játék pedig szerintem a "Raptor"

[link]

2010. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vonatos játékkal pedig még énis játszottam, annak ellenére h utáltam:D De sajna nem jut eszembe a neve=(
2010. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem a Raptor volt az, de kösz. Raptorral is egész sokat játszottam, pont ilyen stílusú játék volt, de nem ez:D

A vonatos pedig beugrott, Guldkorn volt a neve, vagy valami ilyesmi.

2010. jan. 7. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!