Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 4 gépigény? (Bővebben lent)

Sims 4 gépigény? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még meg sem jelent a játék és valószínűleg nem tudni a gépigényt sem, de szeretném megkérdezni, hogy tudtok olyan gépeket/laptopokat mondani, amelyek biztos elbírják? Mert vettünk még a sims 3-hoz egy vadonatúj laptopot, amikor megjelent és a gép 1 hónap játék után óránként kikapcsolt a túlmelegedés miatt és lassú is volt a játék rajta. Állítólag a 4 kevesebbet igényel, mint a 3, tehát ha nektek van sims 3-atok (és hibátlanul megy) elmondanátok, hogy milyen gépetek van? (Laptop jobb lenne, de a gép is megfelel) :) köszi a normális válaszolóknak!

2014. jún. 20. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen futna... [link]
2014. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom remélem lány vagy.. mivel semmit nem tudni a simsről így nem tudom neked megmondani hogy mi lesz.. laptopnál elég egyszerű bebukni ezt a melegedéses témát.. de mivel árat sem írtál azt ajánlom amit az első linkelt azon biztos menni fog :D de ha írsz árat tudunk segíteni
2014. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Sims 3- mal játszom laptopon, eddig semmilyen károsodást nem vettem rajta észre, nem melegszik túl. Az enyém egy HP noti, 17 colos kijelzővel, 8 Gb RAM + AMD A 4 proci. Nem kell még egy ilyen erős gép sem, ha figyelsz arra, hogy a laptopodban dedikált videókártya legyen (tehát vagy NVidia vagy ATI videókártya legyen, az Intel HD graphicstól óvakodj.)

Alternatívák lehetnek ezek a gépek:

[link] (ilyen van nekem)

[link]

[link]


Ezek közül bármelyik jó, vagy keress más márkákat is, lényeg a videókártya és a RAM. Azért legalább 4 Gb RAM legyen.


Első, ne reklámozd már a gamer laptopot mindenhol. Egy Sims 3-4 - hez mióta kell Alianware?

2014. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát, én 1 gb rammal, 2x 2.85 ghz procival, és Radeon XPress Series VGA-val futattam, összes kieg, 1024X768 és low-medium felbontás környékén...


A Sims 4 gépigénye elvileg pedig kisebb lesz, mint a 2-nek volt...

2014. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én a harmadik részt egy HP 620-as laptopon játszottam régebben, és hát az egy irodai noti. Szóval a notidnak nem kellene tőle melegedni, és kikapcsolni.
2014. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sims 4 várható gépigény:


Minimum:

Core 2 Duo E4300 1.8GHz/Athlon 64 X2 Dual Core 4000+

GeForce 6600 GT/Radeon X1300 256MB (Pixel Shader 3.0)

2 gb ram, DX9, 9 gb HDD


Ajánlott:

Core 2 Duo E6850 3.0GHz/Phenom II X2 511

GeForce GT 440/Radeon HD 4670 512MB

4 gb ram, 9 gb HDD


Optimális:

Core 2 Quad Q8400 2.66GHz/APU A6-3600 Quad Core

GeForce GTS 450/Radeon HD 7670

6 gb ram, 9 gb HDD


Hát megértőbb nem lesz a régi vasakkal, mint a 3 volt, az biztos...

2014. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csilivili12 válasza:
Nekem egy Toshiba gépem van és ugyan ez a problémám volt, de elvittük a túlmelegedés miatt szervízbe és az egészet űjra telepítettük és a Sims 3 azóta simán elmegy rajta. Én is akarok Sims 4 és ezen a laptopon és rájöttem, hogy nem is fogom ki törölni a Sims 3 mert simán futni fog melette a 3. Szerintem hülyeség gépet venni csak vigyétek el szervízbe :S
2014. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! azóta voltunk gépszerelőnél és kiderült, hogy a (volt) kutyusom szőrével volt tele a ventillátor és attól állt le, de azóta hibátlanul működik minden :)


egyébként egy acer aspire 5737Z laptopom van 5 GB RAMmal és azt hiszem Nvidia memókártyája van. és igen LÁNY vagyok :D de nem értem ez miért fontos

2014. okt. 16. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!