Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSI Afterburner-t hogy kell...

MSI Afterburner-t hogy kell beállítani, hogy X hőfokon már kapcsoljon jobbana hűtés?

Figyelt kérdés
R7 260X em van Sapphire és nagy terhelés alatt 78 C fok körül mozog de a venti csak 55% on megy. Elvileg ezzel aprogival tudom beállítani ,hogy hányfokon már mennyin menjen a hűtés valaki letudná részletesen írni ,hogy állítsam be 80fok körül már vagy 75%on pörögjön legaláb? Köszönöm előre is.

2014. jún. 20. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális érték, ne b******szkuráld el, mert csak az élettartamát csökkented vele. Okos mérnökök tervezték, ők jobban tudják...
2014. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Settings -> Fan ->


A függőleges tengely a venti sebessége, a vízszintes pedig a hőmérsékletet mutatja. Pl ha teszel egy pontot amely függőlegesen 55-nél van, vízszintesen pedig 60-nál, akkor 55%-on fog pörögni a venti, mikor 60 fokon van a kártya. Ennél egyszerűbben nem lehet elmagyarázni.


Nekem 4 pont van. Alapból a venti 30%-on pörög, egészen addig, amíg át nem lépi a 30 fokot. A második pont 60 foknál van, ott 55%-on pörög a venti. A harmadik 75 foknál, ott 80%. A negyedik 80 foknál, ott már 100%-on pörögne.


Remélem most már világos. Mellékelem képen is az én beállításaim:

[link]

2014. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jún. 20. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!