Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Lenovo G500-ason a touchpa...

Pinocchio23 kérdése:

Egy Lenovo G500-ason a touchpad driverét frissítettem, újraindulás után a jobb alsó sarokban az ikonjában sárga háromszög jelenikmeg. A menüje nemnyitható meg. Nem működnek a funkciói. A gyári driver feltelepítésével sem oldódik meg a hiba. Ötlet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az előzővel tökéletesen működött, akkor csinálj egy rendszer-visszaállítást és hagyd a régit. Jó lesz még évek múlva is azzal a driverrel.
2014. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a rendszer viasszaállítás sem állította vissza. Megmaradt a hiba. Azért szerettem volna frissíteni mert van egy hülye tulajdonsága ennek a verziónak. Mégpedig hogy gépelés után az első touchpados kattintást nem érzékeli, az egér mozgást igen, de ha gépelés után a tapi paddal szeretnék valamire kattintani, kettőt kell. Most hogy nem indul el a driver, mert sárga háromszög van az ikonba, első tapizásra kijelöl, stb, csak a többi funkció, görgetés, nagyítás, stb nem müködik, és azt érzékenységet sem lehet most állítani.
2014. jún. 21. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
A Lenovo oldaláról töltötted le a drivert? Milyen op. rendszer van a gépen?
2014. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van telepítő lemez a géphez. Arrol probáltam vissza telepíteni. De a frissítést a Lenovo oldaláról töltöttem le.
2014. jún. 21. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg törölni. Csökkentett módba indíts el a gépet.

Vezérlőpultba menj a Rendszer/Hardver/Eszközkezelő-be és ott a touchpad driveren jobb klikkelj és töröld. Újraindítás után próbáld meg újra feltenni a lemezről. Vagy próbáld meg újra a Lenovo honlapjáról első körbe, hátha jó lesz.

2014. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megprobáltam amit irtál, csökkentett módban eltávolítottam az illesztőprogramot, majd újraindítást kért, megcsináltam, és feltelepítettem. A telepítés végén nem azt irja hogy a telepítés befejezősdött, hanem hogy sikeresen frissítve, de ugyan úgy nem megy, és sárga háromszög van az ikonban. Ha megnyitom az egér tulajdonságokat, ott az ELAN fülön az eszközök rész ahol az egér szokott lenni üres.
2014. jún. 21. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!