Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows magától megváltoztat...

A windows magától megváltoztatja a testreszabási beállításokat. Mi a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a gondom,hogy a Windows folyamatosan megváltoztatja a testre szabott mappákat. Ilyenekre gondolok,hogy adok neki valamilyen ikont,de az kis idő múlva visszarakja az alapértelmezettre,vagy nézet beállításokban berakom,hogy extra nagy ikonok legyenek,majd amikor legközelebb megnyitom ismét listában vannak ott. Vagy olyan,hogy abban a mappában,ahol a zenéim vannak,én úgy állítom a fejlécet(vagy mit) be,hogy a zeneszám hosszát,előadóját és albumját is mutassa,de rendszeresen ezeket visszarakja módosítás dátumára,méretre meg formátumra. Mi lehet a gond? Úgy vettem észre,hogy talán akkor csinálja,ha új fájl kerül a mappába,de nem mindig. Windows 8.1-em van és én vagyok a rendszergazda.

Most így a neten nézelődve nem nagyon találtam rá megoldást,gondolom hátha megkérdezem,lehet,hogy tök egyértelmű a dolog.

Köszönöm a válaszokat előre.



2014. jún. 21. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem használsz valamilyen rendszertisztító programot? Amikor lefut, az sok személyes beállítást töröl, ha nem megfelelően van beállítva.
2014. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4-5 hetente használom a CCleanert,de nem vettem észre,hogy utána tűnnének el a dolgok,mondjuk nem tűnik el az összes általam beállított ikon.
2014. jún. 24. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alaposan nézd át a CCleaner-t és kizárólag olyat pipálj be, amiről biztosan tudod mi az. Amúgy Google-ben utána lehet nézni ha valamit nem értesz a CCleaner-ben mire való, én is úgy szoktam.
2014. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!