Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom feltelepiteni a...

Nem tudom feltelepiteni a win7-et a gepemre. 0x80070017 hibakod (bocsanat az ekezetek miatt, telefonrol irok. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ujratelepitettem a gepem, viszont telepites kozbe windows fajlok csomagolasanal megallt 0%-nal a telepito, majd kiirta, hogy ellenorizzem a CD-t, inditsam ujra a gepet, es kezdjem elolrol a telepitest. Ezt kb 40x csinaltam meg. Probaltam Meghajtot cserelni, vinyot cserelni, de ugyanaz. Sokan irtak h irjam ujra a win cd-t, de eredeti win7-em van.. A gepet mostmar bekapcsolni se tudom, tehat mivel nincs rajta op. Rendszer... A lenyeg hogy sajnos snincs masik gepem, igy nem tudok letolteni masik win 7-et, es kiirni azt mondjuk egy pen drivera. 0x80070017-es hibakodot irt egyebkent a telepitesnel. Mar szintr mindent megprobaltam, xp- felraktam a gepre, es azon keresztul akartam

Felrakni a 7-et, de sajnos xp-rol 7-re nem lehet frissiteni. Amugy clean installt csinaltam, tehat az osszes particiot formaztam telepites elott.

Nem tudom mitevo lehetnek. Valakinek nincs valami otlete? Tudnatok segiteni? Elore is koszonom!

U.i.: nincs masik win CD-m, csak az eredeti van, ami egyebkent serulesmentes, egy db karc nincs rajta, tehat nem ertem mi baja a

gepnek vele... Eddig mindiig mukodott, most nem tudom, mi baja, semmi nem valtozott azota, a gep is ugyanaz.



#Oprends
2014. jún. 21. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Fél perces google keresés eredménye: 0x80070017 hibakód jelentése - hibás lemez.

Szóval valószínüleg hibás a lemezed, vagy maga az iso image amiről írtad ( ha te írtad ki )

2014. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!