Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetnék most? (a megadott...

Mit tehetnék most? (a megadott eljárás nem található. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Felraktam a gépemre az XP-t(a win7 nem megy fel, valami gáz van a gépemmel, és ez az egyetlen op. rendszer, ami felmegy a gépre-,-") szóval, bármilyen programot, vagy bármit letöltök a netről, mindenre azt írja ki letöltés után, hogy "A megadott eljárás nem található."

Sajnos semmit nem tudok csinálni a géppel, hiszen még a drivereket sem tudom felrakni, mert azokra is ezt írja ki.. Valaki tudna nekem segíteni? 3 napja b*szakszok a géppel, de nem tudom, mi baja... 2 különböző vinyóra is próbáltam már feltenni az XP-t, de mindkettővel ezt írja ki... Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm!



2014. jún. 22. 01:14
 1/5 tabaki ***** válasza:
Maga az XP garantáltan hibátlan?
2014. jún. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Igen, hibátlan. Számtalan alkalommal volt már ezen, és az előző gépeimen is.

2014. jún. 22. 01:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet, hogy igazad lesz, és meghalt az évek alatt.. Letöltöttem az SP3-at, és a telepítésnél kiírta, hogy ahhoz, hogy felrakjam, szükségem van legalább az SP 1-re. :O
2014. jún. 22. 01:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Viszont az SP2-t már telepíti. Remélem ez megoldja a gondom. :/ Őszintén szólva rohadtul idegesítő, hogy 3 napja ugyanezzel a problémával sz.pok, és nincs rá létező fix, egyszerűen nem találunk rá.. Egyébként ez bonyolultabb, úgy kezdődött, hogy újraraktam a gépem.... Win7-et raktam rá, clean install, win fáljok csomagolásánál 0% -nál kifagyott, kiírta, hogy valami nem jó, ellenőrizzem a CD-t(eredeti 64 bites karcmentes cd, még anno a géphez kaptam.)Na, hát azóta nem sikerült felraknom a 7-et, próbáltam másik vinyóra, másik olvasóval, de semmi, ugyanaz a hiba. :/ Utána az XP-vel próbáltam szerencsét, na ezzel mégrosszabb. Bár legalább bekapcsol a gép, mondhatni "működő" op. rendszerrel. :D Na, mindegy, azt hiszem ebből szervíz lesz. :(
2014. jún. 22. 01:35
 5/5 A kérdező kommentje:

egyébként a buildem:

ASUS Sabertooth X58

Intel Core i7 920 2.7GHz

GeForce GTX 550Ti 1GB

8GB 1600MHz RAM.

Nem tudom, szükséges-e leírnom, de azért leírtam, hátha segít. Egyébként nem tudod/tudja valaki, mennyibe fájna egy szervízbe csak az, hogy ránézzenek, és megpróbálják rá felpakolni a win7-et? BÁr nem lesz nekik egyszerű, hisz nekem az istennek se sikerült felrakni. :| De azért érdekel mennyiért csinálnák meg. Tippek?

2014. jún. 22. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!