Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Photoshop-elakadtam a végén?

SOS! Photoshop-elakadtam a végén?

Figyelt kérdés

[link]


Háttércserét akartam,de a kislány a lovon túl nagy a képhez képest :/ Mit csináljak? Tudom,hogy Ctrl+shift+T-vel lehetne állítagatni,de egyszerűen nem reagál rá,ha meg mégis,akkor eltűnt a kijelölés a rétegről és az a baja,hogy ilyet nem lehet csinálni.... :/


Valaki tud segíteni? :/



2014. jún. 22. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ctrl+ T-vel próbálkozz. természetesen az adott réteg kijelölése mellett.
2014. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rájöttem,nekem úgy kell,hogy nyomon a billenytűkombinációkat,jobb klikk a képre,átméretezés,felül lesz egy sáv,és ott kell a méretarányokat állítgatni :)
2014. jún. 22. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sima ctrl+T és azért nem látod a kijelölési határokat mert túl nagy a beillesztés mérete a képhez képest, a kijelölés jelenleg még a monitorodon is 'túllóg', kezd el kicsinyiteni a képet és meglátod.
2014. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!