Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Minecraft játékban már...

A Minecraft játékban már elkeztem épiten 2 nagy várat épiteni?

Figyelt kérdés

Minecraft,minecraft,programok,blokok,épitkezés,

ez egy nagy válalkozás mer több évi munka van vele ezér azt s kérdem hogy és egy lapos világot csináltam és ara keztem épiteni. -DE lehet úgy világot gerenálni hogy amit már megcsináltam várat ne tünjön el? -lelehet egyszerüsiteni az épitését pl úgy hogy ha lelekok 1 blokot akor sokat rak le?



2014. jún. 22. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a helyesírással foglalkoztál volna ennyit.
2014. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresgélhetsz modokat, de a legegyszerűbb, ha csak simán végighúzod azzal a blokkal azt a sort, amit építsz.
2014. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:

#1-nél a pont.

Egyébként vannak editorok. Használd a keresőt!

2014. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mc editor
2014. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Komplikato ***** válasza:

Eredeti kérdésedre a válasz: NEM LEHET


A normális választ meg előttem írta valaki.

Fogod a térképedet amiben a váraid vannak, átmásolod esetleg átnevezed a másolatot és vissza teszed. Utána McEdittel ki tudsz vágni kézzel beállítható méretű kockát vagy téglatestet. Ebbe bele kell esni az egyik vagy másik várnak. Persze mire ezzel foglalkozol, nem baj, ha meg van az új térképes is, hogy abba át tud másolni a kivágott várakat.


Azt azért hozzá kell tennem, hogy a McEdit nem éppen egy CAD program, ezért borzasztóan körülményes és nehézkes használni, akár pont a kivágás kijelölését is.

2014. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!