Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy olyan gondom hogy a...

Van egy olyan gondom hogy a számítógép egy szikra hangot sem ad ki nem tudom engedélyezni az (analóg hangot) feltelepitettem minden drivert és még ígyse sehogyse megy Hogyan lehetne megoldani? Asrock 980DE3/U3S3 alaplap Sapphire HD7850

Figyelt kérdés
(realtek) digitális hang SPDIF van engedélyezve nekem meg a hangszórók kellenek csak nem lehet beálitani alapertelmezettként mert nincs csatlakoztatva semmi pedig van csatlakoztatva hangfal és füles is hogyan lehetne megoldani?
2014. jún. 22. 22:57
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Hmmm. Érdekes, mert azt gondolnám a HW alapján, hogy nincs beállítva a hangkeltő eszközöd a Realtek HD vagy a Radeon HD Audio legyen ... utóbbinak nyilván csak digitális kimenete van. És a drivereknél van olyan vicces része a dolognak, hogy nem veszed észre, mert mindkettő a realtek gyermeke, ezért utóbbira a realtek HD driver is felmegy, meg a Catalystban lévő is. Azért én megpróbálnám a legfrissebb Realtek HD drivert, meg megsasolnám a Biosban nincs e valami letiltva a hangkeltőnél.

Persze van minimális esélye, hogy meghalt az analóg kimeneted, de akkor az fizikai jellegű, ezért ebben az esetben letesztelném előlapi kimenetnél is, mert egyszerre nem szokott minden csatlakozó szétesni.

2014. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:
Ja meg persze program függő is, mert pl. normális lejátszókban külön állítható melyik kimenetre tolják ki a hangot. Magánál a hangkártya beállításokban (nem a driverben, a windowsban) a kimenő hang melyikre van állítva?
2014. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2014. jún. 23. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!